Poland Local Homepage
​​
Itron w Polsce
ITRON Polska Sp. z o.o. (dotychczas Actaris Polska sp. z o.o.) działa na rynku polskim od 1994 roku rozpoczynając jako polski oddział korporacji Schlumberger, potem Actaris Metering Systems. Od samego początku firma nasza oferuje urządzenia i systemy pomiarowe dla czterech podstawowych branż energetycznych : energii cieplnej, elektrycznej , gazu i wody.
Nasza oferta obejmuje zarówno liczniki domowe, jak i zaawansowane liczniki do zastosowań handlowych i przemysłowych oraz systemy pomiarowe i zdalnego odczytu.

Dzięki inwestycjom we własne stanowiska kontrolne, możemy prowadzić usługi legalizacyjne dla wodomierzy i ciepłomierzy.

Mamy zaszczyt współpracować z wieloma zakładami energetycznymi, gazowniczymi, przedsiębiorstwami energetyki cieplnej, zakładami wodociągów i kanalizacji, ​spółdzielniami mieszkaniowymi, przemysłem. Posiadamy stałą sieć partnerów handlowych i serwisowych w całej Polsce.

Fachowy zespół pracowników służy informacją i pomocą techniczną oraz handlową w doborze urządzeń i systemów.
Nasza misja
Itron jest międzynarodową firmą oferującą najlepsze technologie i usługi związane z efektywnym wykorzystaniem energii i wody.
Nasza wizja
Nasze metody zarządzania energią i wodą wyznaczają nowe trendy obowiązujące w tym stuleciu. Dzięki wiedzy i technologii możemy optymalnie korzystać z zasobów globalnych.

​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​
Kontakt
Itron Polska Sp. z. o.o.
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Polska

tel: +48 12 257 10 27 do 29
fax: +48 12 257 10 25

Woda i Energia Cieplna - wew. 2
Gaz - wew. 3
Elektryczność - wew. 4

Kontakt w sprawie produktów – poprzez adresy e-mail dostępne na podstronach produktowych. ​